Podpis petice

Chcete naši iniciativu podpořit?  Je možné podepsat petici online.Internetová petice sice nemá právní zakotvení, ale i její podpis je projevem souhlasu s naší iniciativou, který nám může pomoci. Věříme, že při jednání s úřady bude brána v potaz i podpora, získaná takto na Internetu. Předem Vám za takovýto projev podpory děkujeme!

> > PETICE ONLINE < <

 Aktualizace - únor 2013:  Adresa naší petice se potřetí přestěhovala - nyní snad definitivně, na platformu Google Documents.

1) Seznam podpisů NENÍ veřejně přístupný na Internetu. Nemusíte se tedy obávat o své soukromí. Vaše osobní údaje budou předloženy pouze při jednání s úřady jako součást podpisového archu.

2) Při podepisování petice je nutné vyplnit JMÉNO a bydliště. Není nutné vyplňovat celou adresu; stačí vyplnit pouze název obce. Zda vyplníte své povolání či další připomínky, to je na Vás.

3) V případě, že se Vás suchdolská tragédie dotkla osobněji a máte osobní zájem, aby pomníček stál a byli byste ochotni naši iniciativu podpořit například napsáním krátkého dopisu s prosbou o umožnění využití pozemku, mohlo by nám to pomoci při budoucích jednáních s magistrátem. Připojte prosím do poznámky svou e-mailovou adresu. Nikdo kromě nás ji neuvidí. 


Více zde: https://pomnik-pro-suchdol.webnode.cz/kniha-navstev/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: https://www.webnode.cz

 

Pokud jste již podepsali starou verzi, nepodepisujte prosím petici znovu. Podpisy z předchozí verze, umístěné na webu petice.nazory.cz, byly uloženy a využijeme je při jednání s úřady. Povedlo se shromáždit 135 podpisů - děkujeme!

 


 

Druhou možností je petiční arch stáhnout, vytisknout a podepsat  (PETICE - arch2012.pdf (75,6 kB)). Samozřejmě velmi oceníme, když se o iniciativě zmíníte i svým známým a nabídnete jim petici k podpisu. Arch s podpisy nám pak prosím zašlete buď oskenovaný na naši mailovou adresu, nebo poštou na adresu, uvedenou na petičním archu. 

Při jednání s úřady seznam podpisů vytiskneme a předložíme. Předem si vyhrazujeme právo mazat ty podpisy, které by obsahovaly hanlivé, neetické nebo protizákonné výroky, případně by petici evidentně zlehčovaly (například Václav Klaus, Pražský hrad 1, prezident@cr.cz).