Kniha návštěv

Datum: 20.03.2013

Vložil: Linda

Titulek: Re: Re: poděkování

Dobrý den,

Zasloužíte si velké poděkování od všech pozůstalých. Toto neštěstí změnilo život mnoha rodinám, tak jako i té naši. Já přišla při nehodě o babičku a děda přežil s těžkými zraněními. Maminka se s tím nedokázala nikdy vyrovnat. Celá léta jsem si říkala jak je možné, že dosud nebyl nikde postavem těmto obětem žádný pomník. A tak jsem moc ráda, že po včerejší reportáži na ČT 1 jsem se o vás dozvěděla a velice vám děkuji jménem celé rodiny za vaši snahu. Můžete počítat i s naší podporou.

Datum: 08.08.2013

Vložil: Pomník pro Suchdol

Titulek: Re: Re: Re: poděkování

Dobrý den, milá Lindo,
velice Vám děkujeme za vzkaz a za podporu. Jsme moc rádi, že Vás naše iniciativa zaujala - i navzdory tomu, že na tak bolestnou událost určitě nevzpomínáte Vy ani Vaše rodina nijak rádi. Moc děkujeme a doufáme, že nezklameme a povede se nám celou věc dotáhnout do konce. Zároveň budeme moc rádi, když se nám ozvete na náš mail pomnik-pro-suchdol@seznam.cz . Pokud byste nás chtěli podpořit a jménem rodiny napsali např. krátký dopis s prosbou o umožnění využití pozemku, mohlo by nám to pomoci při budoucích jednáních s magistrátem.
Ještě jednou díky a přejeme Vám i celé Vaší rodině vše dobré!

PS: Obrovsky se omlouváme za opožděnou reakci. Stránku se vzkazy sice kontrolujeme, ale Váš vzkaz z nějakého důvodu skočil až na konec příspěvků a tam jsme jej přehlédli a objevili až teď...

Datum: 20.04.2011

Vložil: Bill

Titulek: chby

Máte chybu na obrázku "Místo nehody tehdy a dnes" - na fotce je špatně poloha Pěkného vily, neboť ona to byla, kterou to minulo - je to ta stojící o samotě u zahrádek (více vpravo nahoře na obr.) Také místo prvního kontaktu se zemí je více vpravo v zahrádkách, na skalách nad Vltavou.

Datum: 20.04.2011

Vložil: Pomník pro Suchdol

Titulek: Re: chby

Dobrý den, děkujeme za připomínky. Od napsání první verze uteklo už pár týdnů a hodně informací a taky už víme, že některé věci nesedí. Zkusíme to dát do pořádku. Díky za upozornění!

Datum: 20.04.2011

Vložil: Martin

Titulek: Dotaz

Ahoj, nikde nemůžu najít odkaz na petici online. Děkuji za odpověď.

Datum: 20.04.2011

Vložil: Pomník pro Suchdol

Titulek: Re: Dotaz

Dobrý den,
petici je možné podepsat zde: https://www.webpetitions.com/cgi-bin/print_petition.cgi?99504541

Odkaz na ni je v sekci Podpis petice, úplně vpravo v černém menu. Díky za připomínku, pokusíme se odkaz více zvýraznit.A samozřejmě děkujeme i za případné připojení podpisu. Hezký den!

Datum: 02.04.2011

Vložil: Pomník pro Suchdol

Titulek: Připomínky a dotazy

Vážení návštěvníci stránek a zájemci o "naši věc",
na tomto místě uvítáme jakékoli Vaše komentáře - ať již půjde o výtky, dotazy, připomínky nebo vyjádření souhlasu. Předem za ně děkujeme - jsou pro nás velmi cenné.

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek